Languages:  Czech English

WE FLY FOR LIFE

Transport speciální leteckou ambulancí

 

Transport z mnoha míst, kde dojde k postižení klientů, je často zdlouhavý, nepohodlný, s mnoha rizikovými přestupy, hodinami na cestě. My máme pro Vás výhodu: nečekáte na letadlo - letadlo čeká na Vás. A při tom jsou dodrženy všechny parametry co nejšetrnějšího transportu za odborného dohledu našeho zdravotnického personálu.

Jsme vybaveni současnou moderní zdravotnickou technikou pro zabezpečení pokračující intenzivní péče i pohodlí za letu. Let pro Vás naplánujeme včetně konzultace našeho lékaře s ošetřujícím lékařem v zahraničí. Následně zabezpečíme vhodné lůžko v nemocnici podle zdravotního stavu poblíž Vašeho domova, a to včetně transportu ambulancí na / z letiště, způsobem z lůžka na lůžko. Díky rychlosti transportu a nezávislosti na dostupnosti běžných komerčních linek Vám umožní takto zvolený způsob  transportu uspořit Vaše finanční prostředky, vynakládané na zdravotní péči v zahraničí.

Náš tým, který je Vám po dobu letu k dispozici,  je standardně obsazen posádkou čítající 2 piloty, lékaře a sestru nebo záchranáře.