AmbuAir | Letecký transport pacienta. Air ambulance.
Languages:  Czech English

WE FLY FOR LIFE

Aktuality

30.12.2014

AmbuAir Praha vám přeje úspěšný rok 2015 bez turbulencí!

29.12.2013

Operační tým AmbuAir Praha vám do nového roku 2014 přeje hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a osobních úspěchů.

21.10.2013

Ve spolupráci se společností Ambulance Meditrans zavádíme školení našich posádek na novém pacientském simulátoru The Laerdal Resusci Anne. Je specifický začleněním bezdrátové technologie a s pomocí speciálního tabletu SimPad umožňuje instruktorovi získat přehled o aktuálním vývoji KPR, její úspěšnosti, provedených úkonech a neposlední řadě změnu sledovaných fyziologických hodnot na základě postupu posádky.

30.5.2013

Vybrané destinace našich transportů navštívené během dubna a května: Miami, Goteborg, Antalya, Isla de Margarita (Venezuela), Brusel, Vilnius, Bangkok, Londýn, Poryia (Izrael).

4.4.2013

Dnes jsme provedli zajímavý transport klienta speciální leteckou ambulancí z Kanárských ostrovů zpět do České republiky. Pozemní transport naší ambulancí poté směřoval do Mělníka.

20.3.2013

Z leteckých ambulancí v prvních měsících roku 2013 vybíráme transport klienta za pokračující intenzivní péče z Německa, který se uskutečnil tento týden. Další zajímavé destinace našich misí leteckou linkou: Bangkok, Birmingham, Cancún, Moskva, Pune, Manly, Los Angeles, Bergen, Mexico City.

30.12.2012

Operační tým AmbuAir Praha vám do nového roku 2013 přeje hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a osobních úspěchů.

2.12.2012

Vybrané destinace navštívené během října a listopadu leteckou linkou: Palma de Mallorca, Kodaň, Faro, Malta, Kos, Djerba, Lund, Basilej, Antalya, Kyjev, Káthmándú, Bangkok. Z transportů speciální leteckou ambulancí vybíráme misi z Plzně do Lvova.

15.10.2012

Vybrané destinace navštívené během září leteckou linkou: Antalya, Burgas, Barcelona, Terst, Hammamet, Palma de Mallorca, Hurghada, Larnaca, Kodaň, Tarragona. Z transportů speciální leteckou ambulancí vybíráme čtyřdenní misi z Guernsey (Velká Británie) do města Kisumu v Keni.

15.9.2012

Druhá polovina léta z pohledu provedených transportů: Mizhhir'ya (Ukrajina)-Praha, Antalya (Turecko)-Praha, Ajaccio(Itálie)-Brno, Olbia (Itálie)-Brno, Oslo (Norsko)-Praha, Praha-Toronto (Kanada), Malaga (Španělsko)-Písek, Barcelona (Španělsko)-Beroun, Rhodos (Řecko)-Ústí nad Labem, Antalya (Turecko)-Kodaň (Dánsko), Antalya (Turecko)-Praha, Antalya (Turecko)-Městec Králové.

6.8.2012

Provedené transporty v měsící červenci: Palermo (Itálie)-Praha, Londýn (Velká Británie)-Praha, Rhodos (Řecko)-Praha, Thessaloniky (Řecko)-Kadaň, Barcelona (Španělsko)-Ostrava, Athény (Řecko)-Bratislava, Hanoi (Vietnam)-Brno a let speciální leteckou ambulancí Athény (Řecko)-Praha.

5.7.2012

Letecké transporty leteckou linkou v uplynulém měsíci: Lefkada (Řecko)-Kladno, Zakynthos (Řecko)-Riga, Rhodos (Řecko)-České Budějovice, Paříž (Francie)-Praha a speciální letecká ambulance v pokračujícím režimu intenzivní péče ze slovenského Trenčína do polské Łódźi.

15.6.2012

V tomto týdnu jsme provedli 2 lety speciální leteckou ambulancí za pokračující neodkladné péče pro české klienty vracející se zpět do ČR: Pisa (Itálie) a Porto Vecchio (Francie).

10.6.2012

Před letní sezónou jsme zařadili do vybavení nový vestavěný systém LifePort PLUS pro dva ležící klienty. Přinášíme tím nový komfort transportu a efektivnější využití finančních prostředků pro naše zákazníky.

31.5.2012

Repatriační transporty zpět do ČR v měsíci květnu: Peking (Čína), Dubna (Rusko), Singapur, Larnaca (Kypr), Randwick (Austrálie), Denpansar (Indonésie) a transport moldavského klienta zpět z Prahy do Baku.

30.4.2012

Repatriační transporty zpět do ČR v měsíci dubnu: Bangkok (Thajsko), Gran Canaria (Španělsko), Volos (Řecko), Umhlanga (Jihoafrická republika), Kos (Řecko).

30.3.2012

V březnu jsme zajišťovali transporty leteckou linkou českých občanů z těchto destinací: Phoenix (USA), Montreal (Kanada), Melbourne (Austrálie), Vancouver (Kanada), Tenerife (Španělsko), Belek (Turecko), Havana (Kuba). Dále jsme transportovali zahraniční klienty zpět do jejich domovských zemí: Miláno (Itálie) - Stockholm (Švédsko), Mnichov (SRN) - Petrohrad (Rusko).

27.3.2012

Dnes odpoledne jsme repatriovali klienta z Prahy zpět do Londýna speciální leteckou ambulancí v pokračujícím režimu intenzivní péče.

29.2.2012

Únor byl z pohledu zdravotnických doprovodů leteckou linkou velmi pestrý: Bayreuth (Německo) - Odessa (Ukrajina), Koh Samui (Thajsko) - Kolín (ČR), Las Palmas (Španělsko) - Stockholm (Švédsko), Ženeva (Švýcarsko) - Tallin (Estonsko), Bangkok (Thajsko) - Stockholm (Švédsko) a nyní probíhají přípravy transportů z Phoenixu (USA) a Quebecku (Kanada).

22.2.2012

Dnes jsme provedli transport klienta air ambulancí z Doněcku (Ukrajina) do Lipska (Německo) k léčbě na specializované klinice.

1.2.2012

V měsíci lednu jsme provedli několik repatriací linkovými letadly za doprovodu zdravotnického personálu - lékaře / sestry intenzivní péče. Repatriovali jsme klienty zpět do ČR z těchto míst: Abuja (Kamerun), Manchaster (Velká Británie) Barcelona (Španělsko), Iquique (Chile), Miranda de Ebro (Španělsko), Johannesburg (JAR).
Zároveň proběhly transporty zahraničních klientů z Prahy do Odessy (Ukrajina), z Larnaky (Kypr) do Gothenburgu (Švédsko) a z Frankurtu nad Mohanem (Německo) do Vilniusu (Litva).

11.1.2012

Transport klienta speciální leteckou ambulancí z norského Osla do Prahy a následný zajištěný pozemní transport do Fakultní nemocnice Hradec Králové.

1.1.2012

Vše nejlepší do nového roku 2012 Vám přeje AmbuAir Praha.

10.12.2011

Společně s dynamickým rozvojem společnosti spouštíme novou internetovou prezentaci ve které najdete mnoho nových informací a funkcí. Zároveň Vás budeme informovat o aktualitách v této rubrice. Věříme, že se Vám bude dobře se stránkami pracovat.